کلینیک ساج یکی از سه شعبه مجموعه تخصصی شنوایی سنجی و سمعک ( شنوا طب ) می باشد . شنوا طب از بهترین و متخصص ترین پزشکان اودیولوژیست و شنوایی شناس تشکیل شده است که دارای سه شعبه مرکز شنوایی در تهران می باشد . ۱) شعبه سید خندان ۲) شعبه درمانگاه هویزه  ۳) شعبه کلینیک ساج. که آدرس کلینیک ها، شماره تماس ها و ساعات کاری هر کدام از این شعبات برای اطلاع شما در پاورقی سایت قرار داده شده اند. هدف ما از تاسیس کلینیک شنوایی ساج کمک به بیماران کم شنوا و افرادی است که به شنوایی خود، فرزندان و اطرافیان خود بسیار اهمیت می دهند .

  • آدرس کلینیک : سعادت آباد، شمال چهارراه سرو، بلوار پاکنژاد، تقاطع یادگار امام، پلاک ۱
  • شماره تماس : ۰۹۱۹۴۶۴۸۸۱۲
  • ساعات کاری : شنبه و سه شنبه ۵ _ ۸ پنج شنبه ۱۰ : ۳۰ تا ۱

کم شنوایی ، مشکلات شنوایی و بیماری های گوش ممکن است برای هر فردی در هر سنی از زندگی به وجود بیاید . مراجعه به مرکز شنوایی و انجام تست های شنوایی و چکاپ گوش برای پیشگیری و حتی درمان بسیاری از این مشکلات مفید میباشد . شما در هر سنی که باشید مراقبت از گوش و شنوایی یکی از مهم ترین و ضروری ترین کار ها برای شا می باشد بنابر این به پشت گوش انداختن این امر مهم به ضرر شما تموم می شود. پزشکان ساج مفتخرند که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند و با انجام تست شنوایی و ویزیت شما، بهترین و به صرفه ترین سمعک مورد نیاز را فارغ از تعصب بر روی برند خاصی برای شما تجویز کنند .

در کلینیک شنوایی ساج ما خدماتی از جمله : شنوایی سنجی و انجام تست های شنوایی مورد نیاز مراجعه کننده ارائه مشاوه و راهنمایی در مورد خرید سمعک ، تجویز و تنظیم سمعک ، تعمیرات انواع سمعک ، شستشوی گوش ، فروش سمعک و لوازم جانبی آن به بیماران گرامی ، فروشش تجهیزات و وسایل شنوایی سنجی به همکاران اودیولوژیست و … را انجام می دهیم. هدف و رسالت ما در این کلینیک رساندن بیماران و افراد کم شنوا به بالاترین حد بهودی و کسب رضایت بیماران ارجمند است .