کلینیک شنوایی سنجی شنوا طب

کلینیک تخصصی شنوا طب آماده ارائه خدمات مختلف است ؛ از جمله : شنوایی سنجی ، تعمیر و تجویز سمعک مناسب ، شستشوی گوش ، شنوایی سنجی نوزاد و کودکان و افراد دارای معلولیت . فروش انواع لوازم جانبی سمعک مانند باطری ، فیلتر و … با کیفیت عالی و قیمت مناسب . ساخت قالب سمعک ضد آب و ضد سوت . انجام آزمایش های مختلف برای تشخیص بیماری های گوش.

  • مشاوره
  • تعمیر سمعک
  • تجویز سمعک مناسب
  • شستشوی گوش
  • فروش لوازم جانبی سمعک
  • شنوایی سنجی کودک و نوزادان

۸۰+نوع سمعک
۹۵۷۱مشتری راضی
۱۲+سال تجربه
۱۳۵۲+مقاله علمی

کلینیک شنوا طب متخصص مراقبت و بهبود شنوایی

هدف ما ارائه بهترین خدمات در زمینه انجام تست های شنوایی و تجویز و تعمیر سمعک های گوناگون است . مجموعه تخصصی شنوا طب با بهره گیری از پزشکان ماهر و مجرب در حوزه گوش و شنوایی توانسته است در زمینه های توانبخشی و درمانی خدمات ارزنده ای به بیماران و همراهان گرامی ارائه دهد. رسالت ما در این مجموعه کسب رضایت بیماران و مراجعین همراه با ارائه درمان و بهبودی آنان می باشد. این مجموعه دارای ۲۰ سال تجربه در زمینه درمان انواع بیماری های گوش، کم شنوایی های خفیف تا شدید، درمان عفونت، تجویز و تنظیم سمعک مورد نیاز کاربر، تعمیر انواع سمعک های قدیمی و فرسوده یا جدید و هوشمند و ارائه مشاوره رایگان به مراجعین محترم می باشد. تجویز سمعک در این مرکز علاوه بر تعرفه های مناسب و کیفیت بالا، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش صورت می گیرد، انواع تست و آزمون های شنوایی توسط متخصصین شنوایی سنجی در لابراتور های پیشرفته انجام می گیرد.

کلینیک شنوا طب

چرا شنوا طب را انتخاب کنیم ؟

گوش از مهمترین اعضای بدن است و کارکرد آن علاوه بر شنوایی بر تعادل بدن هم تاثیر گذار است . بنابراین ارزیابی شنوایی باید توسط متخصص انجام بشود …

۹۷

رضایت از تجویز سمعک

۹۵

رضایت از تعمیر سمعک

۹۸

رضایت از شنوایی سنجی

۹۶

رضایت از نوار گوش

شنوایی سنجی و تجویز سمعک

در این مرکز انواع خدمات شنوایی شامل ( انجام تست های شنوایی ، تجویز و تنظیم سمعک ، تعمیر انواع سمعک ، شست و شوی گوش ، ارائه مشاوره و راهنمایی توسط متخصصین ، معاینه گوش ، شنوایی سنجی کودک و نوزاد و …) با بهترین تجهیزات و در لابراتورهای تخصصی صورت می گیرد . همچنین انواع لوازم جانبی سمعک و تجهیزات کمک شنوایی با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت به فروش میرسد .